Twoja wizytówka określa firmę i nadaje jej osobowość. Bądź bardzo ostrożny podczas wyboru rodzaju karty – po tym wielu ludzi określi Cię już na wstępie. Więc jeśli jest to w ogóle możliwe, staraj się nie iść na bezpłatne oferty stworzenia wizytówki. Ale jeśli nie masz innej opcji dostępnej, poniżej jest kilka wskazówek, których można użyć, aby zrobić ją dobrze.

Tworzenie własnych wizytówek nie musi być takie trudne. Możesz zrobić prostą kartkę z lub bez grafiki. Wszystko czego potrzebujesz to Microsoft Word. Więc zaczynajmy nasze darmowe wizytówki.

Krok 1. Po otwarciu nowego dokumentu Word otwórz menu Narzędzia i wybierz opcję „koperty lub etykiety.” Wybór „etykiety” będzie łatwiejszy. Po wybraniu opcji „Etykiety” pojawi się okno. Wybierz „Opcje” z prawej strony. Upewnij się, że nazwa wybrana w „typ produktu” w menu jest „Standard Avery.”

Krok 2. Wybierz „Wizytówka” w „Typ produktu” menu i wciśnij OK.

Krok 3. Wybierz nowy dokument. Szablon etykiety z odpowiednimi obrzeżami dla wizytówki będzie wyświetlany.

Krok 4. Następnie wybierz „obraz” z „menu Wstaw” i przeglądaj pliki. Znajdź logo, które chcesz dodać do swojej wizytówki. Wyjątkowe logo będzie zawsze sprawiało, że wizytówka będzie się wyróżniać.

Krok 5. Teraz nadszedł czas, aby zmienić zdjęcie lub logo na wybrane. Zapewne chcesz mieć zdjęcie, które będzie pasowało do ​​wizytówki doskonale.

Krok 6. Gdy masz swoje zdjęcie na wizytówce, to jest czas, aby wybrać czcionkę. Następnie wpisz nazwę i adres firmy. Następnie dodaj swój adres e-mail, numer faksu, numer telefonu stacjonarnego i komórkowego.

Krok 7. Skopiuj i wklej swój projekt w przestrzeni na wszystkich stronach. Każda strona będzie miała liczbę „wizytówki” na sobie. Wklej do każdej ze skrzynek.

Krok 8. Przed wydrukowaniem, pamiętaj, aby zrobić podgląd wydruku.

Krok 9. Jeśli jesteś zadowolony z tego, jak wygląda twoja wizytówka, zapisz projekt. Dobrze jest zapisywać po każdym etapie, wtedy masz pewność że nic nie stracisz.

Krok 10. Dodaj swoje wizytówki do drukarki i po prostu wydrukuj!

Wizytówki

Wizytówki

Gratulacje! Możesz teraz rozdawać swoje wizytówki dla potencjalnych klientów.